PIERWSZE Kroki, co MUSISZ ZROBIĆ

Twoje NAJWAŻNIEJSZE PIERWSZE Kroki, jakie Sam / Sama MUSISZ zrobić, to:

Oglądaj i czytaj DOKŁADNIE, na SPOKOJNIE Wszystkie filmy, artykuły związane z MOTYWACJĄ, OBSŁUGĄ, MARKETINGIEM na Moich kanałach:

facebook

zycie-to-pasja-na-maxa

Dodaj mnie do znajomych na Facebooku i SUBSKRYBUJ Mój Kanał YouTube

Żeby dobrze ZROZUMIEĆ, co moŻeSz ZYSKAĆ „wchodząc” i Ucząc się na bieżąco do Marketingu, Biznesu, to korzystaj z poniższych filmów:

Na BIEŻĄCO śledź aktualności na blogu związane z Marketingiem:

najnowesze-wpisy-biznes-internetowy

Wchodząc we WSPÓŁPRACĘ ze Mną  korzystaj z PREZENTÓW,  które przygotowałem specjalnie dla Ciebie, a które PRZYDADZĄ się w Marketingu. Część  nich jest CAŁKOWICIE DARMOWA!!! Napisz do Mnie na maila a otrzymasz DARMOWY dostęp do PREZENTÓW:

Grafika darmowa dla WtajemnioczonychGrafika, którą będziesz mógł / mogła WYKORZYSTAĆ do Marketingu, tworzenia ofert oraz innych rzeczy ROZWOJOWYCH. ( to tylko niektóre propozycje grafiki, jest jej 100 x WIĘCEJ!!!)

 

 

 

 

GetallZakup miesięczny abonament ( masz różne progi abonamentu – sprawdź!) do programu GetAll, aby móc otrzymać dostęp do: Autorespondera, Kreatora Stron Przechwytujących, Hostingu, Ankiet, Remarketingu i wielu, wielu innych niezbędnych rzeczy…

 

 

GimpŚciągnij sobie CAŁKOWICIE DARMOWY z Dobrych Programów program Gimp, który jest niezbędny do obróbki i tworzenia grafiki, którą chciałbym Tobie DAĆ!

 

 

 

Wordpress w PraktyceWejdź Sobie na stronę Krzysztofa Wróbla wg mnie mega Kolesia, który TWORZY świetna grafikę w programie Gimp i naucz się od Niego, jak skorzystać z tego DARMOWEGO Narzędzia!!!

 

 

 

Okładka do ebookaEbook mojego autorstwa, który może POMÓC Tobie, aby UWIERZYĆ w Siebie, jeżeli nie masz wystarczającej WIARY w Siebie. ZAPRASZAM do lektury!!!

 

 

FutureNet – Obejrzyj film poniższy, a następnie ZAREJESTRUJ się w Programie poprzez ten link partnerski tak, żebyś był zaraz pode mną, żebym mógł Tobie w tym Programie Pomagać :

Uzupełnij Swój Profil na Portalu Społecznościowym FutureNet:

Back Office ( nasze biuro) zajrzyjmy TUTAJ po kolei:

Reklama ADS:

Zyski za aktywność w Portalu…

Future Ad Pro – jedna z możliwości Zarabiania w Programie poprzez wykup tzw. Paczek Reklamowych. O co w tym chodzi? Obejrzyj poniższy film:

Kiedy otrzymujemy Naliczenia i za co w Programie FAP?

 

MUSISZ wiedzieć o PIRAMIDZIE, bo i tak tego nie unikniesz!!!

Co to są Matryce? Ile można na każdej zarobić? Dowiesz się o tym, z poniższego filmu: 

Kolejność DODAWANIA Osób do Matrycy:

Ile zarabiamy za każdą Osobę na danym POZIOMIE w danej Matrycy? Bonusy:

 

Tutaj dowiesz się jakie są ZASADY kupowania Matryc we FutureNet:

Na jakie ZAROBKI za daną Osobę możemy liczyć wykupując poszczególne Matryce:  

Ile możemy MIEĆ kont we FutureNet, a ile we FAP?:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze są wyłączone.